Resident Evil: The Final Chapter – prace nad ostatnią odsłoną filmowej serii ruszają

Resident Evil: The Final Chapter to szósty i ostatni film filmowej serii z Millą Jovovich w roli głównej. Prace nad filmem właśnie ruszyły pełną parą.

Milla Jovovich potwierdziła w mediach społecznościowych, że rozpoczęły się zdjęcia do filmu Resident Evil: The Final Chapter. Ostatnia część filmowej serii opartej o markę Capcomu ma być ”najlepszą w historii”.

Będzie to zarazem ostatnia, wieńcząca przygody Alice część tego filmowego tasiemca. Pierwsza odsłona Resident Evil: Domena Zła pojawiła się na ekranach kin w 2002 roku. Po kilkunastu latach można dojść do wniosku, że choć film miał niewiele wspólnego z grą, to jednak pierwsza część jest najlepszą w historii tego cyklu.

Pomysły Paula Hewsona, reżysera oraz męża Milli Jovovich w kolejnych odsłonach Resident Evil raczej rozmijały się z tym, czego fani doświadczyli w grach z tej serii. Szósta część została opóźniona z uwagi na ciążę Milli Jovovich, ale już od dawna wiedzieliśmy, że Resident Evil: The Final Chapter powstanie.

Oczywiście na koniec warto wspomnieć coś na temat samego scenariusza filmu. Alice wraz z przyjaciółmi postanowi definitywnie zniszczyć Czerwoną Królową i ocalić ostatnich ludzi, którzy zdołali przetrwać apokalipsę zombie.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27531/Resident-Evil–The-Final-Chapter-enters-production]

Milla-Jovovich-resident-evil

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Rainbow Six: Siege – twórcy wypowiadają się na temat destrukcji otoczenia

Firma Ubisoft pracuje aktualnie nad grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Tytuł...
Read More