Resident Evil Revelations 2 zostanie wydane w Polsce przez firmę Cenega

Polskim wydawcą gry Resident Evil: Revelations 2 będzie firma Cenega, która udostępni ten tytuł w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Rzeczona gra ukaże się na początku przyszłego roku na komputerach PC, a także konsoli Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską wersję odpowiada oczywiście światowy wydawca tego tytułu.

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię dwóch bohaterek, czyli Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w mrocznym, opuszczonym więzieniu. Głównym celem protagonistek będzie odkrycie kto i dlaczego je uwięził, zaś na drodze do zakończenia tej przerażającej historii staną zupełnie nowi przeciwnicy – tak zwani Afflicted. Marka powraca do korzeni, bowiem w trakcie walki o przetrwanie gracze będą musieli rozsądnie dysponować ograniczoną amunicją i zasobami.

Resident Evil: Revelations 2 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na luty 2015 roku.

[informacja prasowa]

resident 2

Written By
More from Patryk

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – pierwsze recenzje najnowszej części popularnej sagi

Już za parę dni kinomaniacy tysiącami ruszą do kin w Polsce, bowiem...
Read More