Resident Evil: Revelations 2 zostanie wkrótce zapowiedziane

W sieci pojawiły się intrygujące informacje na temat kontynuacji Resident Evil: Revelations z roku 2013. Tytuł miałby się pojawić jeszcze na konsolach poprzedniej generacji. Udostępniono pierwszy obrazek oraz okładkę.

Jill Valentine to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, damskich bohaterek w branży gier wideo.
Jill Valentine to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek w branży gier wideo.

Na oficjalnej stronie marki Xbox gracze znaleźli wpis na temat Resident Evil: Revelations 2 w wersji na Xboksa 360. Udostępniono dwa obrazki, które przedstawiają wersję okładki gry na Xboksa 360 oraz jedną z mrocznych lokacji. Czy to oznacza, że zapowiedzi kolejnego Resident Evil możemy spodziewać się już niebawem?

Resident Evil: Revelations pojawiło się wpierw na przenośnej konsoli Nintendo 3DS, aby w zeszłym roku zadebiutować na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Odświeżony tytuł zebrał porządne oceny w prasie. Na serwisie Metacritic jego średnia to 77 punktów. Nic więc dziwnego, że firma Capcom jest najwyraźniej zainteresowana kontynuacją na wysłużone platformy Xbox 360 oraz najpewniej PlayStation 3. Poniżej możecie rzucić okiem na okładkę gry właśnie w wersji na Xboksa 360. Drugi obrazek przedstawia nam pewną mroczną lokację, która najprawdopodobniej jest ośrodkiem odbywania kar dla przestępców. Więzienie wygląda na opuszczone i zaniedbane. Czy będzie ono miejscem akcji kolejnej odsłony popularnej serii Resident Evil? 

Nie zapominajmy również o odświeżonej wersji Resident Evil na PlayStation 4 oraz Xbox One. Ostatnimi czasy Capcom potwierdziło toczące się prace nad reedycją gry z roku 2002, która pierwotnie trafiła na GameCube. Najwyraźniej firma przed zaprezentowaniem światu siódmej odsłony cyklu chce udostępnić dwa kolejne tytuły z tej serii.

[dzięki – OXM]
Resident Evil: Revelations 2.
Resident Evil: Revelations 2.
Czyżby jedna z lokacji w Resident Evil: Revelations 2?
Czyżby jedna z lokacji w Resident Evil: Revelations 2?
Written By
More from Patryk

Zobaczcie jak wygląda The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani premierą The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, to...
Read More