Resident Evil: Revelations 2 – szczegóły dotyczące gry oraz galeria screenów

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat historii Resident Evil: Revelations 2. Ponadto autorzy gry opublikowali przepiękną galerię screenów.

Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.
Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.

Studio Capcom podzieliło się z graczami nowymi informacjami na temat gry Resident Evil: Revelations 2. Producent gry ujawnił również bardzo ciekawą galerię screenów, która prezentuje mroczną lokację aresztu, jak również główną bohaterkę gry w osobie Claire Redfield.

Najciekawszą informacją dotyczącą Revelations 2 jest początkowy sposób dystrybucji gry. Capcom przygotowało dla graczy pięć odcinków tego tytułu, które na początku 2015 roku będą pojawiać się tydzień po tygodniu. Po opublikowaniu cyfrowo wszystkich odcinków (cena jednego to ok. 25 złotych), producent wypuści na rynek pudełkową wersję gry w cenie około 105 złotych.

Akcja opowieści będzie umiejscowiona pomiędzy piątą a szóstą odsłoną serii. Już wcześniej informowaliśmy, że głównymi bohaterkami będą Claire Redfield oraz Moira Burton. Dziewczyny zostaną porwane przez organizację i wyrzucone na opuszczonej wyspie, gdzie mieści się mroczny areszt.

Gra zaoferuje oczywiście tryb kooperacji, aczkolwiek będzie można ją ukończyć również w pojedynkę. Poniżej możecie rzucić okiem na sylwetkę Claire Redfield, jak również niezwykle interesującą galerię screenów. Smacznego!

Claire Redfield w całej okazałości!
Claire Redfield w całej okazałości!

 

Written By
More from Patryk

Watch Dogs, The Crew, Just Dance i coś jeszcze w 2014 od Ubisoftu?

Watch Dogs trafi do sklepów najpóźniej w czerwcu, takie informacje publikuje Ubisoft....
Read More