Resident Evil: Revelations 2 – pierwszy epizod bezpłatnie na Xbox One

Resident Evil: Revelations 2 to ostatni przedstawiciel kultowej serii horrorów od firmy Capcom. Gra była dystrybuowana epizodycznie, a teraz jej pierwszy odcinek jest dostępny za darmo na Xbox One.

Jeżeli tylko lubicie gry z serii Resident Evil, to Microsoft przygotował dla Was dobrą propozycję, mianowicie pierwszy epizod gry Resident Evil: Revelations 2 dostępny na Xbox One za darmo.

Na platformie sklepiku Xbox Store właśnie ukazał się, zupełnie za darmo, pierwszy odcinek gry Resident Evil: Revelations 2. Gra od studia Capcom debiutowała na ryneku jeszcze 25 lutego tego roku i od razu została podzielona na cztery epizody. Całość jest oczywiście połączona w jedną linią fabularną. Jeżeli tylko chcecie sprawdzić jedną z ostatnich gier reprezentujących serię Resident Evil, to możecie po części zrobić to bez dodatkowych opłat.

Pierwszy odcinek gry zatytułowany został Penal Colony i otwiera historię, wprowadzając postać Moiry Burton, a więc córkę lubianego przez fanów Barry’ego Burtona z gry Resident Evil 1.

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w mrocznym, opuszczonym więzieniu. Głównym celem będzie odkrycie kto i dlaczego je uwięził, zaś na drodze do zakończenia tej przerażającej historii staną zupełnie nowi przeciwnicy – tak zwanie Afflicted. W trakcie walki o przetrwanie gracze będą musieli rozsądnie dysponować ograniczoną amunicją i zasobami, jak również będą mogli ściśle współpracować w trybie kooperacji.

Gra została ciepło przyjęta przez samych graczy oraz recenzentów. Trochę ”dziwny” model dystrybucji nie przeszkodził w otrzymaniu całkiem dobrych ocen. Średnia gry na Metacritic to aktualnie 75 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=zUht9faFnm0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Sony wprowadzi na rynek świetny zestaw PlayStation Vita

Firma Sony zamiaruje wprowadzić z końcem czerwca na rynek nowy bundle pack...
Read More