Resident Evil: Revelations 2 – nowe fragmenty wideo prezentujące rozgrywkę

W sieci zostały udostępnione kolejne materiały wideo z gry Resident Evil: Revelations 2. Główne bohaterki radzą sobie z zombies w świetnym stylu, premiera w przyszłym roku.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Opublikowano kolejne fragmenty rozgrywki z gry Resident Evil: Revelations 2. Tym razem autorzy nagrań koncentrują się na współpracy pomiędzy obiema bohaterkami gry. Jak powszechnie wiadomo, w najnowszej odsłonie serii zagramy jako Claire Redfield oraz Moira Burton.

Filmiki są krótkie, ale przepełnione treścią. Capcom zapowiadał już wcześniej, iż zamierza powrócić do korzeni serii. Co to znaczy? Mniej więcej tyle, że gra będzie bardziej koncentrowała się na przetrwaniu, mrożących krew w żyłach momentach oraz…kanapowej współpracy. Co ciekawe, autorzy przygotowali tylko i wyłącznie możliwość przechodzenia gry wspólnie na jednej konsoli. Jest to ukłon w stronę starych, dobrych czasów, kiedy to rozgrywki przez sieć nie były możliwe (czasy pierwszego PlayStation).

Oczywiście przygotowano dla nas znane patenty, w formie leczenia naszego przyjaciela, osłaniania ogniem, wspólnego rozwiązywania zagadek. Całkiem ciekawa odskocznia od dzisiejszych shooterów akcji w sieci.

Resident Evil: Revelations 2 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Wpierw zadebiutuje w formie epizodycznej, aby później trafić na półki sklepowe w tradycyjnej, zbiorczej formie.

Written By
More from Patryk

Dragon Age III: Inkwizycja – dwa nowe zdjęcia z gry

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia część popularnych gier z gatunku RPG. Za...
Read More