Resident Evil: Revelations 2 – kolejne fragmenty wideo

W sieci pojawiły się kolejne nagrania wideo z Resident Evil: Revelations 2. Gra trafi na okładkę najnowszego numeru magazynu Game Informer.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Resident Evil: Revelations 2 otrzymało kolejne nagranie wideo przedstawiające rozgrywkę. Tytuł będzie widniał na okładce najnowszego numeru magazynu Game Informer.

Na poniższym materiale jeden z twórców gry, Michiteru Okabe, opowiada o tym, co dzieje się na ekranie oraz wypowiada się na temat gry. Najnowsza odsłona serii trafi do nas już na początku przyszłego roku i zaoferuje powrót do korzeni serii. Claire Redfield oraz Moira Burton to główne bohaterki, w które się wcielimy podczas zabawy.

Rozgrywka ma charakteryzować się wyższym poziomem trudności, niż w ostatnich częściach cyklu. Tym razem twórcy koncentrują się na zagadkach środowiskowych, kooperacji pomiędzy obiema bohaterkami oraz walcie z zombies. Amunicji będzie niewiele, toteż gracze zmuszeni zostaną do oszczędnego nią zarządzania.

Należy pamiętać, że tytuł pojawi się epizodycznie na PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Po premierze wszystkich odcinków, Capcom wprowadzi na rynek kompletną wersję pudełkową gry.

Written By
More from Patryk

Battlefield 5 i Mass Effect Andromeda w przyszłym roku trafią do na rynek?

Już w przyszłym roku na rynku mogą pojawić się dwie duże produkcje...
Read More