Resident Evil: Revelations 2- klimatyczny gameplay trafił do sieci

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona popualrnej serii z gatunku survival horror. Do sieci trafił nowy, bardzo klimatyczny gameplay.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Resident Evil: Revelations 2 jest kontynuacją wydanego w 2012 roku Resident Evil: Revelations. Będzie to również debiut marki na konsolach ósmej generacji. Capcom, czyli twórca gry raz po raz przypomina o swojej najnowszej produkcji zwiastunami, czy też właśnie fragmentami rozgrywki. Rzućcie okiem na najnowszy, bo naprawdę warto.

Trzeba przyznać, że poniższy materiał daję nadzieję, że najnowsza odsłona Resident Evil będzie gratką dla fanów zarówno serii jak i samego gatunku. Projekty lokacji, czy też oponentów dają nadzieję, że już w przyszłym roku w nasze ręce trafi co najmniej dobry survival horror. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zawiodą fanów, a seria Resident Evil ponownie cieszyć będzie się powodzeniem u graczy.

Resident Evil: Revelations 2 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 30. Premiera gry zaplanowana jest na luty 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Beta testy Battlefield Hardline będą dostępne na wszystkich platformach

Battlefield Hardline będzie różnić się od pozostałych części serii, bowiem traktuje o...
Read More