Resident Evil: Revelations 2 już wkrótce na PlayStation Vita

Resident Evil: Revelations 2 debiutuje w połowie sierpnia na PlayStation Vita. Gra stosunkowo ciekawa, z pewnością dla fanów serii.

Właściciele konsoli PlayStation Vita doczekają się premiery gry Resident Evil: Revelations 2. Już z dniem 18 sierpnia ten tytuł będzie dostępny w sprzedaży, o czym poinformowała firma Capcom.

Survival horror firmy Capcom był wcześniej dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz pecetach. Gra dopiero teraz, niejako ostatnia i kompletna debiutuje na przenośniaku Sony. I dobrze, bo robi to szeregiem dodatków, bonusową zawartością oraz dwoma dodatkowymi epizodami oraz rozbudowanym trybem Raid.

Resident Evil: Revelations 2 to stosunkowo bardziej klasyczny reprezentant tej serii na rynku. Gra odeszła znacząco od filmowości zaserwowanej nam w Resident Evil 5 oraz Resident Evil 6, na rzecz grozy, efektu zaszczucia oraz paniki.

Całość bardzo fajnie wyszła na konsolach stacjonarnych, a na PlayStation Vita z pewnością będzie trzymała poziom. Jeżeli macie handhelda Sony, to warto w to lato wydać pieniądze na Revelations 2.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/resident-evil-revelations-2-coming-to.html]

resident_evil_revelations_2_promo jpg

Written By
More from Patryk

Trailer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja z TGS 2015

Skoro Sony organizuje jakąkolwiek konferencję, to nie może zabraknąć na niej Naughty...
Read More