Resident Evil: Revelations 2- do sieci trafił materiał przedstawiający podstawowe elementy produkcji

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona popualarnej serii z gatunku survival horror. Do sieci trafił nowy fragment rozgrywki, który jest swego rodzaju poradnikiem.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Resident Evil: Revelations 2 jest kontynuacją wydanego w 2012 roku Resident Evil: Revelations. Będzie to również debiut marki na konsolach ósmej generacji. Najnowszy materiał jest poradnikiem, który przedstawia graczom w jaki sposób przeprowadzać atak wręcz bronią białą lub jak strzelać z broni palnej. Ponadto dowiadujemy się w jaki sposób zmieniać bohaterki oraz jak zarządzać ekwipunkiem. Jeśli jesteście ciekawi, rzućcie okiem.

Warto również dodać, że poniższy materiał działa w 60 klatkach na sekundę, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak prezentować będzie się gra w dniu premiery w wersji na komputery osobiste oraz konsole ósmej generacji. Miejmy nadzieję, że Resident Evil: Revelations 2 będzie świetną grą nie tylko ze względu na stałą liczbę 60 klatek na sekundę, ale również ze względu na klimat, który w grach tego typu jest bardzo ważny.

Resident Evil: Revelations 2 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na luty 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

God of War zostanie zapowiedziany na E3?

God of War to znakomita seria slasherów osadzonych w greckiej mitologii. Każda...
Read More