Resident Evil: Revelations 2- do sieci trafił materiał przedstawiający podstawowe elementy produkcji

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona popualarnej serii z gatunku survival horror. Do sieci trafił nowy fragment rozgrywki, który jest swego rodzaju poradnikiem.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Resident Evil: Revelations 2 jest kontynuacją wydanego w 2012 roku Resident Evil: Revelations. Będzie to również debiut marki na konsolach ósmej generacji. Najnowszy materiał jest poradnikiem, który przedstawia graczom w jaki sposób przeprowadzać atak wręcz bronią białą lub jak strzelać z broni palnej. Ponadto dowiadujemy się w jaki sposób zmieniać bohaterki oraz jak zarządzać ekwipunkiem. Jeśli jesteście ciekawi, rzućcie okiem.

Warto również dodać, że poniższy materiał działa w 60 klatkach na sekundę, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak prezentować będzie się gra w dniu premiery w wersji na komputery osobiste oraz konsole ósmej generacji. Miejmy nadzieję, że Resident Evil: Revelations 2 będzie świetną grą nie tylko ze względu na stałą liczbę 60 klatek na sekundę, ale również ze względu na klimat, który w grach tego typu jest bardzo ważny.

Resident Evil: Revelations 2 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na luty 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Amazon zdradza istotny fakt dotyczący fabuły Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More