Resident Evil: Revalations 2 – opublikowano pierwszy trailer gry

Capcom zdecydowało się opublikować w sieci zwiastun Resident Evil: Revelations 2, który jest pierwszym materiałem wideo prezentującym tę produkcję i elementy rozgrywki.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Zapowiedź Resident Evil: Revelations 2 jest jedną z ciekawszych ostatnich tygodni. Fani gatunku survival horror przyglądają się z uwagą tej produkcji, bowiem wiele wskazuje na to, że autorzy gry wsłuchiwali się uważnie w krytykę graczy.

Jeszcze wczoraj mogliśmy rzucić okiem na ciekawą galerię screenów, gdzie przedstawiono nam nową sylwetkę Claire Redfield. Dziś mroczną lokację aresztu możemy podziwiać na poniższym materiale wideo. Materiał jest przygotowany w klasyczny sposób, czuć w nim kilka inspiracji pierwszymi zwiastunami odsłon serii Resident Evil. Producent zadbał o mroczny klimat, przemoc oraz przerażające sylwetki zombies przenikające w mroku.

Przypominamy również, że Resident Evil: Revelations 2 będzie dystrybuowane w dwojaki sposób. Na początku przyszłego roku nastąpi jego premiera, tydzień po tygodniu gracze otrzymają dostęp do pięciu odcinków gry. Po tym okresie Capcom wypuści na rynek zbiorcze wydawnictwo w klasycznej (pudełkowej) wersji.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 Firmware 1.70 wprowadził również sporo błędów?

Aktualizacja 1.70 dla PlayStation 4 wprowadziła szereg bardzo ciekawych zmian oraz dodatków...
Read More