Resident Evil: Revalations 2 – galeria screenów oraz materiały wideo z rozgrywki

Capcom obiecało udostępnić grywalną wersję Resident Evil: Revelations 2 na Tokyo Games Show 2014 i to ucziniło. W sieci opublikowano krótkie nagrania z hal wystawowych TGS, gdzie możemy zobaczyć grę w akcji.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Claire Redfield oraz Moira Burton będą ściśle ze sobą współpracować. Grę możecie przejść w pojedynkę oraz z drugim graczem. Firma Capcom zdecydowała się udostępnić tryb kooperacji tylko na jednej konsoli, co oznacza, że nie będzie można połączyć się z internetem, aby wspólnie zagrać. Czy to źle, czy dobrze? Ocenimy w trakcie zabawy, tymczasem otrzymaliśmy dwa nagrania oraz smakowitą galerię.

Już po pierwszych sekundach widać, że Resident Evil: Revelations 2 koncentruje się głównie na budowaniu mrocznego klimatu, potęgowaniu uczucia strachu oraz zgadkach logicznhych. Udostępniona wersja demonstracyjna prezentuje się bardzo dobrze, tak pod względem oprawy graficznej (PlayStation 4 oraz Xbox One), jak również samej rozgrywki. Nasze bohaterki muszą ściśle ze sobą współpracować, aby kontynuować swoją przygodę.

Poniżej prezentujemy dwa materiały wideo: pierwszy to rozgrywka z PlayStation 4, drugi zaś to edycja na konsolę Xbox One. Warto również rzucić okiem na kilka nowych screenów w galerii.

Written By
More from Patryk

Dead Island i Toy Soldiers w ofercie Games with Gold na miesiąc luty!

Microsoft wyciąga wnioski z polityki Sony w kwestiach promocyjnych, tym samym w...
Read More