Resident Evil HD – kilkunastominutowy gameplay

Resident Evil HD (2015) pojawi się w przyszłym roku na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W sieci udostępniono filmiki prezentujące rozgrywkę z tej klasycznej dziś pozycji.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

W sieci udostępniono kilkanaście minut rozgrywki z intrygującego Resident Evil HD, które w przyszłym roku pojawi się na konsolach stacjonarnych oraz PC. Poniżej możecie rzucić okiem na swa filmiki przedstawiające dwójkę bohaterów w akcji – Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda.

Gra, w oryginale, została wydana kilkanaście lat temu, więc jej mechanika może się wydawać nieco przestarzała. Jednakowoż odświeżona oprawa graficzna robi wrażenie. Legendarna posiadłość jest ostra, jak nigdy wcześniej, pomieszczenia zawierają mnóstwo szczegółów, obiektów, elementów otoczenia. Sylwetki naszych bohaterów również zostały zaprojektowane od nowa. Co więcej, nie tylko oprawa graficzna uległa zmianom, ale również dźwięk, w tym dźwięk strzałów.

Resident Evil Remake jest traktowany jako jedna z najlepszych odsłon popularnej serii Capcomu. Tytuł pojawił się pierwotnie na Nintendo GameCube, jako w pełni odświeżona wersja oryginalnej, pierwszej odsłony cyklu. Producenci gry zdecydowali się ponownie usprawnić ten tytuł, aby właściciele dzisiejszych konsola mogli go osobiście sprawdzić.

Written By
More from Patryk

Pająk rozciąga sieć, a więc rozgrywka w The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 to gra wideo studia Beenox Inc, która zostanie...
Read More