Resident Evil (2015) – twórcy publikują nowe screeny odświeżonej wersji gry

W sieci opublikowano zupełnie nowe screeny z gry Resident Evil (2015), która w odświeżonej wersji trafi na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i komputery osobiste.

Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.
Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.

Firma Capcom udostępniła nam kolejną garść screenów z odświeżonej wersji gry Resident Evil Remake. Dzięki najnowszej galerii możemy sprawdzić jak prezentują się znane nam lokacje z oryginału. Przypominamy również o tym, że już wcześniej twórcy porównywali oryginał z zapowiedzianą reedycją. 

Powiedzmy sobie szczerze, wersja gry z roku 2002 na GameCube nadal wygląda bardzo porządnie. Odświeżona grafika pozwoli zapewnić większą głębie grafiki oraz lepszą ostrość postaci. Na poniższych screenach wyraźnie widać lepszą jakość naszych bohaterów, większą szczegółowość ich ubioru oraz lepszą animację twarzy. Mroczna rezydencja nabrała ostrości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostrzec o wiele więcej elementów otoczenia oraz podziwiać piękne efekty świetlne.

Resident Evil (2015) nadal nie otrzymało dokładnej daty premiery. Na terenie Azji tytuł dostępny będzie już z dniem 27 listopada w wersji na PlayStation 3. Ciekawostką jest fakt, że wersja na tamtejszy rynek będzie wyposażona w angielskie napisy. Fani marki, którzy nie będą chcieli czekać na oficjalną premierę w Europie, powinni zastanowić się nad importem gry zza granicy. 

Written By
More from Patryk

E.T. the Extra – Terrastrial zakopane na pustyni w Nowym Meksyku

E.T. to komercyjny sukces Stevena Spielberga, który dzięki temu filmowi stał się...
Read More