Resident Evil 2 Remake już oficjalnie potwierdzony przez Capcom

Fani firmy Capcom i gry Resident Evil ostatecznie doczekali się tego, co od dłuższego czasu zapowiadano. Resident Evil 2 Remake staje się faktem.

Żółto niebiescy ostatecznie postanowili spełnić marzenia wszystkich fanów gry Resident Evil 2. Sam do nich przynależę, bowiem druga odsłona tej kultowej serii jest grą ”mojego życia”. Teraz dowiaduję się, że powstanie Resident Evil 2 Remake – to już oficjalne.

W specjalnie przygotowanym materiale wideo na ten temat wystąpił sam producent gry – Yoshiaki Hirabayashi. Rzucił on epickie ”We will do it!” i zadowolił miliony graczy z całego świata. Capcom zabiera się za tworzenie tej gry, ale w porozumieniu z fanami, społecznością gry oraz ich opiniami. To bardzo dobry symptom, bowiem firmie zależy na jak najlepszym przygotowaniu tej wspaniałej gry.

Już wkrótce mamy otrzymać nowe informacje na temat gry Resident Evil 2 Remake. Tytuł musi jeszcze chwilkę poczekać, bowiem Capcom zajmuje się dopieszczaniem Resident Evil Zero HD, które zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Fajnie jednak wiedzieć, że kolejna, po Final Fantasy VII, kultowa gra otrzyma zupełnie nowe wcielenie.

Oryginał pojawił się na rynku w roku 1998 na PlayStation. Zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii, jako sequel idealny oraz genialny horror – poziom, do którego Capcom nigdy później się nie zbliżył.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/08/12/resident-evil-2-remake-officially-confirmed-in-development-by-capcom/]

 

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano grę Divinity: Original Sin 2, tyle że za pośrednictwem Kickstartera

Larian Studios zapowiedzieli grę Divinity: Original Sin 2, która trafi na Kickstartera....
Read More