Resident Evil 0 Remaster – porównajmy prototyp, oryginał i odświeżony kotlet

W sieci pojawił się znakomity materiał wideo dotyczący gry Resident Evil 0 Remaster. Filmik ukazuje nam prototyp gry, wersję oryginalną oraz odświeżoną. Tyle wspomnień!

Resident Evil 0 to tak naprawdę ostatni prawdziwy Resident Evil, który ujrzał światło dzienne. Później Capcom eksperymentował i wypracował formułę grę akcji porzucając statyczne ujęcia kamery, klasycznych zombies i klimat zaszczucia.

Dziś możecie zobaczyć filmik wideo ukazujący trzy wersje tej samej gry. Prototyp, oryginał z Nintendo Game Cube oraz Remaster na PlayStation 4 i Xbox One. Graficznie dzieli wszystkie wersje przepaść technologiczna, ale wszystkie łączy jedno – niesamowity klimat i klasyczne podejście do rozgrywki.

Prototyp Resident Evil 0 wyglądał bardzo oszczędnie, niczym wyjęty z ery PlayStation (PSX) i trzech pierwszych części tej znakomitej serii. Z oryginałem miałem styczność osobiście i mogę Was zapewnić, że nawet dziś gra na Nintendo GameCube wygląda bardzo dobrze. Remaster usprawni grafikę i pozwoli zobaczyć więcej szczegółów, niż to miało miejsce w oryginale.

Premiera gry Resident Evil 0 Remaster trafi na rynek w 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 i pecety.

 

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

Devil May Cry 4 oraz DmC: Devil May Cry pojawią się na PlayStation 4 i Xbox One

Okazuje się, że kolejna marka z poprzedniej generacji konsol zostanie odświeżona i...
Read More