Resident Evil 0 Remaster Debut Trailer, czyli jeszcze więcej klasyki w nowych szatach

Resident Evil 0 Remaster to najnowszy odgrzewany kotlet od Capcomu, który imponuje na najnowszym trailerze.

W przypadku odgrzewanych kotletów i edycji HD twórcy bardzo często przesadzają i mówi się, iż aktualna generacja konsol jest właśnie generacją ”remasterów”.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Jest coś w tym stwierdzeniu, bo chociażby przykład The Last of Us: Remastered (udana gra, nie powiem) pokazuje, że twórcy lubią migrować swoje produkcje na nową generację konsol…nawet w rok po premierze.

Resident Evil 0 Remaster to inny przypadek, o wiele ambitniejszy, głównie za sprawą wcześniejszej ekskluzywności tej gry na Nintendo GameCube przez lata. Teraz szansę przeżycia przygód Billy’ego oraz Panny Chambers będą mieli wszyscy posiadacze konsol stacjonarnych oraz PC.

Najnowszy zwiastun podwyższa mi ”ciśnienie” na ten tytuł. Capcom wie, które z ich gier są kultowe i wie, jak je udostępniać. Milion sprzedanych kopii Resident Evil Remaster HD to udowodniło, więc dlaczego miałoby się nie udać z Resident Evil Zero Remaster?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/resident-evil-0-remaster-debut-trailer.html]

resident-evil-0-key-art

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Tom Clancy’s The Division wspomagane przez twórców Drivera

W sieci publikuje się coraz więcej materiałów i wypowiedzi na temat Tom...
Read More