Resident Evil 0 HD – zobacz pierwszy gameplay

Capcom ma się czym pochwalić na targach E3 2015, szczególnie przed fanami klasyki. Zobaczcie gameplay z Resident Evil 0 Remake.

Już Resident Evil HD Remaster udowodnił, że sięgając po klasykę firmy mogą zrobić wielką przyjemność graczom. Teraz firma Capcom zdecydowała się pójść o krok dalej i udostępnić również Resident Evil 0 HD, czyli wstęp do całej historii serii Resident Evil.

Rebecca Chambers i Billy Coen to główni bohaterowie prequelu do Resident Evil, którzy będą mieli okazję wrócić w odświeżonej jakości między innymi na PlayStation 4 i Xbox One. Capcom pozwoliło rzucić okiem na kilkanaście minut rozgrywki z tej wspaniałej gry.

Gra wygląda równie magicznie, co w czasach premiery na Nintendo GameCube. Twórcy powinni nieco poprawić scenki przerywnikowe, bo animacje były robiona na wysłużonym silniku i w dzisiejszych czasach mogą psuć zabawę.

Podsumowując, Resident Evil 0 HD to horror kompletny, który jest niezwykle grywalny i popularny wśród fanów marki. Horror obowiązkowy dla fanów gatunku!

[dzięki – http://www.psu.com/news/27221/Resident-Evil-Zero-HD-gets-20-minutes-of-grisly-E3-2015-gameplay]

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Techland podaje szczegóły kolejnego DLC do gry Dying Light

Dying Light jest nadal sukcesywnie rozwijane i Techland przygotował kolejne dodatki do...
Read More