Reptile na nowym materiale wideo z Mortal Kombat X

Autorzy gry Mortal Kombat X opublikowali w sieci nowy materiał wideo, na którym to Reptile prezentuje swoje umiejętności sztuki walki.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Mortal Kombat X otrzymało nowe nagranie wideo zawierające gameplay. Głównym bohaterem został znany i lubiany Reptile. Jest to kolejna postać ujawniona przez twórców na materiałach promocyjnych.

Jeszcze w ostatni weekend pojawiła się wiadomość o rychłym ujawnieniu kolejnych postaci z gry Mortal Kombat X. Twórca gry, Ed Boone, jest zmotywowany do promowania swojego najnowszego dzieła. W poprzednich materiałach mogliśmy zobaczyć już kilku znanych zawodników w akcji. Reptile prezentuje się jednak niezwykle efektownie, Jaszczur przeszedł lekką transformację stylistyczną, już nie jest ”zieloną” wersją Scorpiona i Sub-Zero, zaś zaprojektowano jego postać niejako od podstaw.

Mortal Kombat X pojawi się 14 kwietnia na rynku. Przygotowano wersje na platformy PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/reptile-joins-mortal-kombat-x.html]

Written By
More from Patryk

Pierwsza wideo recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pierwsza wideo recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępna w...
Read More