Remote Play z PlayStation 4 na PC jest możliwe

W sieci pojawiły się ciekawe informacje dotyczące funkcji Remote Play konsoli PlayStation 4 na stacjonarnym komputerze PC. To jest możliwe za sprawą drobnej aktualizacji.

Funkcja Remote Play w konsoli PlayStation 4 to bardzo nowatorskie rozwiązanie, ale forsowanie nieco na siłę i trudno jest zmierzyć jego popularność. Jedno jest pewne, pozwala na interakcję konsoli Sony z innymi urządzeniami, w domyśle głównie PlayStation Vita, ale nie tylko.

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, podpisujący się nickiem twistedOne1989, przygotował nietypowy patch do konsoli PlayStation 4, a mianowicie opracował oprogramowanie pozwalające na korzystanie z opcji gry zdalnej konsoli Sony na komputerach osobistych.

Oprogramowanie, które opracował wspomniany użytkownik pozwala nie tylko grać na komputerach PC w tytuły z PS4, ale ponadto zwyczajnie obsługiwać system konsoli. Głównie w celu poprawienia wygody użytkowania, ale możemy również oczywiście pobawić się przypisywaniem funkcji klawiszy. Poniżej znajdziecie materiał wideo prezentujący omawiane funkcje wraz z fragmentem rozgrywki z jednego z tytułów – w tym przypadku na Infamous: Second Son:

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8YuKCs5jet4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”563b590458d1f96a2cee694e”]

Written By
More from Patryk

Dziś premiera GRID Autosport!

GRID: Autosport trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Już...
Read More