Remedy Entertainment przesuwa datę premiery gry Quantum Break

Firma Remedy Entertainment zdecydowała się przesunąć datę premiery gry Quantum Break przeznaczonej na konsolę Xbox One.

Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.
Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.

Użytkownicy konsol Xbox One nie zagrają w tym roku w jedną z najbardziej oczekiwanych gier ekskluzywnych dla ich konsoli. Z niecierpliwością wyczekiwana gra Quantum Break została oficjalnie przesunięta na rok 2016, o czym poinformowali twórcy ze studia Remedy Entertainment.

Gra miała pojawić się na konsoli Microsoftu w tym roku, ale ostatecznie okazuje się, że tytuł pojawi się dopiero w roku 2016. Sam Lake poinformował o tym na Twitterze.

 

Twórcy nie ustanowili nowej, dokładnej daty debiutu. Tytuł ma pojawić się na rynku w przyszłym roku i tyle. Remedy potrzebuje czasu na dopracowanie wszystkich jego elementów.

Quantum Break pierwotnie miało pojawić się na rynku jeszcze w roku 2014. Tytuł jest typową strzelaniną TPP ujętą w bardzo ciekawej konwencji.

Twórcy Maxa Payne’a ponownie eksperymentują z konwencją zwalniania czasu, futurystycznym klimatem science-fiction oraz ciekawym bohaterem. Tym bardziej szkoda, że użytkownicy Xbox One nie będą mieli okazji zagrać w ten tytuł jeszcze w tym roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/quantum-break-delayed-to-2016.html]

quantum break box art_pk

Written By
More from Patryk

DriveClub – PlayStation Plus Edition z listą samochodów

Driveclub to świetne wyścigi, które już dawno zmazały plamę ze swojej opinii...
Read More