Remaster gry Call of Duty: Modern Warfere 2 całkiem możliwy?

Pod petycją dotyczącą remastera gry Call of Duty: Modern Warfare 2 podpisało się już ponad 50 tysięcy graczy. Gra miałaby trafić na PS4 i Xone.

Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.
Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jedna z najbardziej lubianych i cenionych gier z tej serii w historii. Tytuł wzbudza duże zainteresowanie nawet dziś, kiedy to gracze zdołali zebrać aż 50 tysięcy podpisów pod petycją o remaster Modern Warfare 2 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czy miłość i zaangażowanie fanów jest w stanie zmobilizować producentów gier do podejmowania sensacyjnych decyzji?

Jeden z fanów marki zdecydował się wystosować konkretną petycję do Infinity Ward oraz Activision z prośbą o remaster gry Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł pierwotnie trafił na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Aktualnie pod prośbą podpisało się ponad 50 tysięcy innych graczy, a więc dokument nabiera realnej wartości.

Każda kolejna premiera Call of Duty wiąże się z falą krytyki wśród graczy, którzy zarzucają serii brak rozwoju, powtarzalność (to akurat prawda) oraz brak większych zmian. Mimo to, rokrocznie gracze głosując portfelem (kupując gry) utwierdzają Activision w przekonaniu, że poprawnie prowadzi i ”rozwija” swoją flagową markę.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/09/modern-warfare-2-remake-ps4-xbox-one/]

Czy mnie jeszcze pamiętasz?
Czy mnie jeszcze pamiętasz?

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online już w sprzedaży

The Elder Scrolls Online to gra Zenimax Online i Bethesda Softworks, którą...
Read More