Relacja PlayStation Polska EXTRA z nocnej premiery gry Fallout 4

Dzisiejszy dzień kręci się głównie wokół premiery gry Fallout 4. Ale absolutnie nie ma się co dziwić, bo gra jest potężna i skupia na sobie wzrok wszystkich. Również PlayStation Polska EXTRA.

Jakiś czas temu zapowiadałem na Projekt Konsola, że odbędzie się nocna premiera gry Fallout 4, którą nagłośni firma PlayStation Polska we współpracy z Cenegą. Relację z tego wydarzenia możecie obejrzeć na filmiku poniżej. Tak, jest również Kinga.

Nocna premiera gry Bethesdy to przede wszystkim małe święto dla wszystkich tych, którzy od lat pasjonują się tą serią. Na miejscu pojawiło się sporo przebranych fanów. Lubię cosplay, a w szczególności, gdy jest on utrzymany w klimacie moich ulubionych gier. Na imprezie można było również spotkać autorów z YouTube, między innymi Patryka ”Rojo” Rojewskiego, który okazuje się być dużym zajawkowiczem produkcji Bethesdy, a w szczególności Fallout 4.

Fallout 4 to ogromna i świetnie zrealizowana gra wideo, która z dniem dzisiejszym debiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Jeżeli jesteście zainteresowani samą rozgrywką, to odsyłam pod ten adres. Myślę że na przestrzeni nadchodzących tygodni, a nawet miesięcy, gracze będą odkrywać i zachwycać się tym wielkim światem. Boston, czy już go zwiedzacie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=pTuGbYX8Bok” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Rusza Vivid Games Publishing – autorska platforma publikacji gier zewnętrznych producentów

Rusza platforma wydawnicza gier zewnętrznych producentów. Vivid Games dywersyfikuje źródła przychodów i zaczyna...
Read More