Rekordowa liczba zamówień na iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus

Zapotrzebowanie na najnowsze modele telefonów Apple okazało się być ogromne. Po pierwszym dniu od prezentacji iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus złożono 4 miliony zamówień przedpremierowych.

Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.
Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.

W zeszłym tygodniu amerykański koncern Apple zapowiedział nową linię smarphone’ów iPhone. Najnowsze modele iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus bardzo zainteresowały klientów, bowiem w dniu po prezentacji odnotowano 4 miliony zamówień przedpremierowych.

Najnowsze modele popularnych smarphone’ów trafią na rynek już 19 września w dziesięciu krajach. W dwudziestu kolejnych krajach iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus dostępne będą już w przyszłym tygodniu, ale koncern Apple jest przekonany, iż zainteresowanie preorderami na urządzenia nie spadnie.

”Zapotrzebowanie na iPhone’y najnowszej generacji przekroczyło nasze oczekiwania, ale zamównienia przedpremierowe osiągnęły bardzo dobry wynik we wrześniu, co więcej, spodziewamy się równie dobrych wyników w październiku.” – oficjalne stanowisko firmy Apple.

Co ciekawe, cztery miliony zamówień przedpremierowych to wynik większy od tego, co poprzednia generacja osiągnęłą w pierwszych 24 godzinach po premierze. Najwyraźniej najnowsze modele sprzętów ze stajni Apple bardzo przypadły do gustu klienteli.

Zamówiliście już swój egzemplarz?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/iphone-6-breaks-pre-order-record/1100-6422340/]

Written By
More from Patryk

Battlefield Harline kolejną grą w ramach oferty EA Access na Xbox One

Electronic Arts informuje o kolejnej grze, która wejdzie w skład oferty EA...
Read More