Red Bull TV dostępne na Xboksa 360

Od dzisiaj w ramach usług rozrywkowych na konsoli Xbox 360, we wszystkich krajach objętych dostępem do Xbox Live, dostępna jest aplikacja Red Bull TV.

XboxLIVE_2013_horizontal_rgb

 

Microsoft rozwija się w naszym kraju, a Xbox 360 otrzymuje coraz ciekawsze aplikacje rozrywkowe. Od dzisiaj na terenie naszego kraju pobierać można aplikację Red Bull TV dla konsoli Xbox 360. Jest to oferta skierowana do fanów motoryzacji i sportów ekstremalny. Red Bull TV jest telewizją oferującą szeroką gammę programów sportowych, dokumentalnych i relacji z zawodów – wszystko w jakości High Definition. Jak korzystać z tej ciekawej aplikacji? Wystarczy uruchomić konsolę, wejść w zakładkę aplikację i pobrać Red Bull TV na swoją konsolę. Aby korzystać z szerokiej biblioteki nagrań musicie być abonentami złotego członkostwa Xbox Live.

Telewizja specjalizuje się w programach tematycznych, nawiązuje ona do sportów ekstremalnych i ich bohaterów. Jednym z ciekawszych zadań Red Bull TV jest głębokie wchodzenie za kulisy sportu. Dziennikarze tej telewizji poznają nas z gwiazdami tego sportu, pokazują jego kulturę, zaangażowanie ludzi wspierających sportowców. Redakcja specjalizuje się nie tylko w reportażach z imprez, zawodów czy wywiadach z gwiazdami. Na antenie Red Bull TV możecie też uczestniczyć w wydarzeniach relacjonowanych na żywo. Jest to telewizja przepełniona akcją, emocjami i przygodą. 

Red Bull TV relacjonuje wiele wydarzeń z półświatka motoryzacji. Na antenie możecie rzucić okiem na najważniejsze wydarzenia z rajdów samochodowych czy dyscypliny off-road. Jeżeli chcesz, możesz wybrać się na tor wyścigowy, gdzie czekają na ciebie najszybsi ludzie na świecie – zarówno ci na motocyklach jak i w mocarnych bolidach. Rad Bull TV daje możliwość śledzenia sezonu F1 jak również MotoGP. Jeżeli tylko jesteś fanem, lub fanką, rowerów to znajdziesz tutaj mnóstwo materiałów tematycznych. BMX, klasa MTB, seriale im poświęcone i relacje z imprez. Polecamy również odwiedzić oficjalne strony Xboksa i Red Bull TV w naszym kraju – linki poniżej.

Written By
More from Patryk

Przegląd pierwszych recenzji The Crew

Pierwsze recenzje gry wyścigowej The Crew pojawiły się w sieci. Jeżeli planujecie...
Read More