Red Bull Ring już niebawem w Gran Turismo 6!

Gran Tursimo to od zawsze pewniak na konsolach Sony. Jaką jakość wprowadzi Gran Turismo 7 na PlayStation 4?

Gran Turismo 6 to gra wyścigowa dostępna na platformie PlayStation 3. Tytuł jest uaktualniany na bieżąco, a już niebawem otrzymamy nową trasie Red Bull Ring.

Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.
Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.

Polyphony Digital nie tak dawno wprowadziło darmową aktualizację nawiązującą do Ayrtona Senny, dzięki czemu mamy dostęp do legendarnych wozów oraz strojów mistrza kierownicy. Autorzy przygotowali dla graczy jednak o wiele więcej, tym razem jednak na tapetę wrzucono rozgrywki na torze Red Bull Ring.

W niedługim czasie Gran Turismo 6 otrzyma trasę Australian F1 Track, a więc Red Bull Ring. Mowa tutaj o bardzo znanej i lubianej wśród zawodników F1 trasie, gdzie możemy podziwiać wyścigi samochodów takich jak KTM, czy Red Bull X2014. Dodatkowa zawartość zostanie opublikowana wkrótce i oczywiście bez dodatkowych opłat. Poniżej możecie rzucić okiem na jedyny jak dotąd materiał wideo zapowiadający tę aktualizację.

Gran Turismo 6 jest dostępne tylko na konsoli PlayStation 3. Tytuł otrzymał bardzo wysoką notę na serwisie Metacritic – 81 punktów. 

Written By
More from Patryk

Microsoft zamierza wspierać markę Xbox i ofertę Games with Gold

Firma Microsft obiecuje rozwój marki Xbox i ulepszanie oferty Games With Gold....
Read More