Rayman powróci na PlayStation 4 i Xbox One

Świetnie przyjęte Rayman Legends powróci na konsolach nowej generacji. Ubisoft zapowiedziało to wydarzenie świetnym zwiastunem ze Snoop Doggiem w roli głównej.

 rayman-legends

Rayman Legend to kolejna radosna, kolorowa i sympatyczna gra studia Ubisoft. Platformer pozwoli nam wcielić się w rolę tytułowego Raymana, który po raz kolejny rusza w niesamowitą przygodę celem uratowania świata. Razem z naszymi sympatycznymi bohaterami przemierzymy multum autentycznych lokacji – od starożytnej Grecji, po średniowieczne zamki. Raymana cechuje oczywiście kolorowa grafika, niesamowita płynność i zróżnicowanie lokacji. Legend zadebiutuje na PlayStaion 4 i Xbox One już 28 lutego przyszłego roku. Gra nie będzie jednak pospolitą konwersją z poprzedniej generacji, a raczej dopieszczonym wizualnie, wzbogaconym o nową zawartość Raymanem. Specjaliści z Ubisoft postarali się, aby skrócić czas ładowania się poziomów, ostrość postaci, dynamikę oświetlenia, jak również nie zapomniano o specjalnych funkcjach kontrolerów PlayStation 4. Rayman Legends to oczywiści gra pełna humoru, rywalizacji (jeżeli gramy z przyjaciółmi) i niezłe wyzwanie dla wszystkich, którzy lubują się w staro-szkolnych platformówkach. 

Jeżeli wśród was znajdują się tacy, którzy jak dotąd nie grali w Rayman Legends, polecam zajrzeć na oficjalną stronę Ubisoftu, gdzie dostępna jest wersja demo – enjoy!

Written By
More from konadmin

Nowy Final Fantasy już oceniony!

Final Fantasy XIII-2 doczekało się już kolejnego trailera, zaś w zagranicznej prasie...
Read More