Ratchet & Clank Trilogy na PlayStation Vita już 2 lipca

Gry z serii Ratcht & Clank są bardzo popularne wśród graczy, którzy lubią tradycyjne platformówki. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź z datą premiery gry Ratchet & Clank Trilogy na PlayStation Vita.

Ratchet & Clank i wszystko jasne!
Ratchet & Clank i wszystko jasne!

Firma Sony oficjalnie potwierdziła, że z dniem 2 lipca będzie dostępna gra Ratchet & Clank Trilogy w wersji na PlayStation Vita. Jest to bardzo ciekawa wiadomość dla wszystkich fanów tradycyjnych platformówek od Sony. Zestaw będziecie mogli zakupić w wersji cyfrowej, jak również tradycyjnej (pudełkowej).

Podobny zestaw zadebiutował już w roku 2012, za przenośną wersję gry odpowiada firma Mass Media. Zespół pracował wcześniej nad odświeżeniem formuły Jack & Dexter. Cenę zestawu w dystrybucji cyfrowej ustalono na pułapie 30 euro (około 125 zł). Wydawnictwo zawiera oryginalne tytuły z PlayStation 2: Ratchet & Clank, Ratchet & Clank 2: Locked and Loaded oraz Ratchet & Clank 3.

Seria ma bardzo duże zasługi w branży, powstała jeszcze w roku 2002 za sprawą Insomniac Games i jest dystrybuowana tylko na platformach Sony. Historia opowiada nam historię sympatycznego kosmity Ratcheta, który wespół ze swoim przyjacielem robotem wpadają dość często w przepełnione humorem tarapaty. Jesteście zainteresowanie jeszcze jeden raz wgłębienia się w ten kolorowy, pełen niebezpieczeństw świat?

Written By
More from Patryk

Watch Dogs – Ubisoft koncentruje siły nad wersją przeznaczoną na Wii U

Watch trafi na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboska 360 oraz komputery...
Read More