Ratchet & Clank Trilogy na PlayStation Vita już 2 lipca

Gry z serii Ratcht & Clank są bardzo popularne wśród graczy, którzy lubią tradycyjne platformówki. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź z datą premiery gry Ratchet & Clank Trilogy na PlayStation Vita.

Ratchet & Clank i wszystko jasne!
Ratchet & Clank i wszystko jasne!

Firma Sony oficjalnie potwierdziła, że z dniem 2 lipca będzie dostępna gra Ratchet & Clank Trilogy w wersji na PlayStation Vita. Jest to bardzo ciekawa wiadomość dla wszystkich fanów tradycyjnych platformówek od Sony. Zestaw będziecie mogli zakupić w wersji cyfrowej, jak również tradycyjnej (pudełkowej).

Podobny zestaw zadebiutował już w roku 2012, za przenośną wersję gry odpowiada firma Mass Media. Zespół pracował wcześniej nad odświeżeniem formuły Jack & Dexter. Cenę zestawu w dystrybucji cyfrowej ustalono na pułapie 30 euro (około 125 zł). Wydawnictwo zawiera oryginalne tytuły z PlayStation 2: Ratchet & Clank, Ratchet & Clank 2: Locked and Loaded oraz Ratchet & Clank 3.

Seria ma bardzo duże zasługi w branży, powstała jeszcze w roku 2002 za sprawą Insomniac Games i jest dystrybuowana tylko na platformach Sony. Historia opowiada nam historię sympatycznego kosmity Ratcheta, który wespół ze swoim przyjacielem robotem wpadają dość często w przepełnione humorem tarapaty. Jesteście zainteresowanie jeszcze jeden raz wgłębienia się w ten kolorowy, pełen niebezpieczeństw świat?

Written By
More from Patryk

DayZ może pojawić się również na konsolach stacjonarnych

Bohemia Interactive pracuje aktualnie nad grą DayZ, która ukazała się na komputerach...
Read More