Rainbow Six: Siege wygląda lepiej na Xbox One czy PlayStation 4?

Ubisoft w tym roku traktuje Rainbow Six: Siege jako swoją najważniejszą grę. Przeszła ona mnóstwo faz testowych, teraz przechodzi ogromne beta testy. Która konsola radzi sobie z grą lepiej, Xbox One czy może PlayStation 4?

Gier wideo nie powinniśmy oceniać po okładkach, a tym bardziej beta testach, które mają wspomóc producentów w wyeliminowaniu potencjalnych błędów. Rainbow Six: Siege przechodzi duże testy wersji beta, dzięki czemu gracze z całego świata mogą zobaczyć, jak tytuł wygląda w rzeczywistości. Pomoże to z pewnością w podjęciu decyzji, na jaką edycję gry się zdecydować.

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący gry Rainbow Six: Siege, a w zasadzie jej wersji beta, który zestawia ze sobą ten tytuł na Xbox One oraz PlayStation 4. Różnice są widocznie, ale nie są aż tak drastyczne, jak w innych grach. Główną osią sporu może być jakość cieniowania i nic więcej. Animacja jest stabilna w obu wersjach gry, ale najwyższą uzyskano tylko na komputerach osobistych. Rainbow Six: Siege wygląda pozytywnie i tylko należy się cieszyć, że twórcy przygotowali bardzo stabilną i podobną na wszystkich platformach grę. Jakość gry na komputerach osobistych zależeć będzie głównie od specyfiki sprzętowej, a więc tutaj też nie ma ”złotego środka” i pewności najwyższej jakości.

Gra Rainbow Six: Siege zostanie wydana na rynku już 1 grudnia tego roku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Tytuł jest niezwykle oczekiwany i zapowiada się na powrót klasycznej marki Ubisoftu w wielkim stylu.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=5&v=wuXFyFlJkUo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 Premium Edition trafi do sprzedaży w październiku

Electronic Arts zapowiedziało kompletne wydanie swojej flagowej marki Battlefield 4. Wydanie Battlefield...
Read More