Rainbow Six: Siege – twórcy wypowiadają się na temat destrukcji otoczenia

Firma Ubisoft pracuje aktualnie nad grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Tytuł ma trafić na konsole nowej generacji, a jego oprawa graficzna imponuje znakomitą destrukcją otoczenia.

Ubisoft ma pod swoimi skrzydłami marki takie jak Splinter Cell, Rainbow Six, Ghost Recon, czy też Watch Dogs.
Ubisoft ma pod swoimi skrzydłami marki takie jak Splinter Cell, Rainbow Six, Ghost Recon, czy też Watch Dogs.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona kultowej serii strzelanin taktycznych, która trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. W sieci udostępniono wywiad z autorami gry w formie wideo. 

Przedstawiciel firmy Ubisoft postanowił wypowiedzieć się na temat najciekawszego elementu tej produkcji, a więc destrukcji otoczenia. Na zaprezentowanym podczas targów E3 materiale mogliśmy zauważyć, z jakim pietyzmem i dbałością o detale przygotowano ten element rozgrywki. Autorzy potwierdzają, że podczas zmagań z przestępcami będziemy musieli torować sobie drogę, w tym celu skorzystamy z ładunków wybuchowych (C4). Na filmiku poniżej widać fragmenty, kiedy to gracz robi dziurę w ścianie, oraz suficie. Pozwoli to oczywiście na zaskoczenie wrogich jednostek oraz wypracowanie sobie przewagi na polu bitwy.

Początek każdej misji to staranna analiza pomieszczeń oraz całej lokacji. Terroryści również przygotowują się do walki, barykadują wiele przejść, zakładają pułapki, czy też zamykają drzwi. Oddział antyterrorystyczny będzie musiał sobie w takich sytuacjach jakoś poradzić. Poniżej możecie zobaczyć nagranie wideo, które obrazuje nam destrukcje otoczenia, oraz komentarz twórców. Trzeba przyznać, że Rainbow Six: Siege prezentuje wyśmienity poziom oprawy wizualnej, czyż nie?

Written By
More from Patryk

Data premiery i wymagania sprzętowe Assassin’s Creed: Rogue na PC

Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na rynku już 10 marca tego roku...
Read More