Rainbow Six: Siege – nowy zwiastun wypełniony destrukcją

W sieci opublikowano nowy zwiastun gry Rainbow Six: Siege. Tytuł zabiera nas do centrum dowodzenia jednostką antyterrorystyczną, w której członków się wcielimy.

Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Ubisoft opublikowała w sieci nowy materiał wideo z gry Rainbow Six: Siege, który prezentuje nam szeroko pojętą destrukcję otoczenia w grze. Filmik prezentuje przede wszystkim kilka nowych ujęć z rozgrywki, których nie prezentowano podczas targów E3. Kluczowym elementem rozgrywki będzie swoboda podczas podejmowania decyzji, oraz destrukcja otoczenia. Zarówno antyterroryści jak również bandyci mogą w dowolny sposób wpływać na wygląd otoczenia. W najnowszej odsłonie serii nic nas nie blokuje, ściany są zniszczalne, a dróg do celu jest wiele. 

Autorzy potwierdzają, że podczas zmagań z przestępcami będziemy musieli torować sobie drogę, w tym celu skorzystamy z ładunków wybuchowych (C4). Na filmiku poniżej widać fragmenty, kiedy to gracz robi dziurę w ścianie, oraz suficie. Pozwoli to oczywiście na zaskoczenie wrogich jednostek oraz wypracowanie sobie przewagi na polu bitwy. Początek każdej misji to staranna analiza pomieszczeń oraz całej lokacji. Terroryści również przygotowują się do walki, barykadują wiele przejść, zakładają pułapki, czy też zamykają drzwi.

Co ciekawe, materiał zdradza, że dziś o godzinie 20 zostanie przeprowadzony Twitch z Rainbow Six: Siege, dzięki czemu powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tej gry. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 otrzymało tryb B-Spec w najnowszej aktualizacji

Najnowsza aktualizacja gry Gran Turismo 6 przyniosła tryb rozgrywki B-Spec, w którym...
Read More