Rainbow Six: Siege – gorące fragmenty z rozgrywek wieloosobowych

Autorzy gry Rainbow Six: Siege udostępnili za pośrednictwem platformy Twitch fragmenty wideo z rozgrywki. Wieloosobowa zabawa jeszcze nigdy nie była taka przekonująca.

Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Rainbow Six: Siege mało swój pokaz na platformie Twitch, który to został dzisiaj opublikowany dla wszystkich tych, którzy nie przyglądali się prezentacji na żywo. Destrukcja otoczenia oraz wieloosobowa rozgrywka w małej posiadłości wygląda wyśmienicie. 

Firma Ubisoft stara się wypracować pewien system rozgrywki, który polega na wprawnym korzystaniu z otoczenia. Środowisko gry jest w pełni zniszczalne, co otwiera przed otwiera przed graczami szereg nowych możliwości. Zawodnicy zmuszeni są do kooperacyjnego działania oraz dokładnego poznania każdej z udostępnionych lokacji. Terroryści starają się barykadować drzwi oraz zakłócać pracę funkcjonariuszy, ale wprawny taktyk poradzi sobie w tak interakcyjnym środowisku.Autorzy potwierdzają, że podczas zmagań z przestępcami będziemy musieli torować sobie drogę, w tym celu skorzystamy z ładunków wybuchowych (C4). Na filmiku poniżej widać fragmenty, kiedy to gracz robi dziurę w ścianie, oraz suficie.

Nadal czekamy na oficjalne informacje na temat tego projektu. Legendarna seria powróciła, ale nie znamy daty premiery oraz dostępnych edycji. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.


Watch live video from Ubisoft on Twitch

Written By
More from Patryk

Zobaczcie gameplay z gry Forza Motorsport 6

Microsoft na swojej konferencji podczas E3 2015 ujawnił trailer Forza Motorsport 6....
Read More