Rainbow Six Patriots wraca do gry?

Rainbow Six Patriots jakiś czas temu zostało oficjalnie skasowane. Jednakże w sieci pojawiło się CV jednego z projektantów firmy Ubisoft, który wpisał tam informację o tym, że aktualnie pracuje nad grą z serii Rainbow Six.

Seria Rainbow Six przez długi okres czasu jest nie obecna w mediach. Czy jest szansa na jej wielki powrót?
Seria Rainbow Six przez długi okres czasu jest nie obecna w mediach. Czy jest szansa na jej wielki powrót?

Bardzo ciekawa informacja dla wszystkich fanów taktycznych gier akcji, a dokładniej legendarnej marki Rainbow Six. Okazuje się, że skasowana jakiś czas temu gra Rainbow Six Patriots może być nadal w procesie dewelopingu, choć oczywiście pod inną nazwą. Do takiej informacji dokopał się branżowy szpieg, czyli użytkownik Superannuation, który na swoim Twitterze dość często zamiesza intrygujące wpisy. Tym razem dokopał się on do CV jednego z projektantów studia Ubisoft, który to wpisał do kariery zawodowej prace nad projektem Rainbow Six. Co ciekawe, data rozpoczęcia pracy to rok 2014, a więc może się okazać, iż nowa odsłona legendarnej serii gier militarnych powróci na salony w glorii i chwale. 

R6 twitter

W tym miejscu warto przypomnieć, że na PlayStation 3 i Xboksa 360 ukazały się dwie odsłony klasycznej serii taktycznych strzelanin. Było to Rainbow Six Vegas, wydane w roku 2007. Gra zebrała dość wysokie noty w prasie, jej średnia na serwisie Metacritic to 86 punktów. Rok później ukazała się druga część Vega, która prezentowała podobny poziom i była bezpośrednim przedłużeniem historii oryginału. Czy bylibyście zainteresowani powrotem Rainbow Six na konsolach nowej generacji?

Written By
More from Patryk

Zwiastun dodatku DLC Dead Kings do Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun dodatku w formie DLC o nazwie Dead Kings...
Read More