Raibow Six: Siege – Ubisoft zamierza wspierać grę przez cały 2016 rok

Rainbow Six: Siege to jedna z największych grudniowych premier w kalendarzu firmy Ubisoft. Kto wie, czy nie najważniejsza w 2015 roku, a producent już prezentuje plany na przyszły rok.

Ubisoft zdecydowało się ujawnić swoje plany względem popremierowego okresu wsparcia gry Rainbow Six: Siege. Mowa tutaj oczywiście o planowanych dodatkach DLC, których w przyszłym roku będzie bardzo dużo. Ujawniona lista zawiera dodatkowe mapy, uzbrojenie oraz aktywności.

Pierwszy sezon wystartuje w styczniu przyszłego roku. W ramach ”Black Ice”, bo tak się ten sezon nazywa, otrzymamy dodatkową mapę, dwóch operatorów oraz zestaw broni i skórek. Ubisoft wspomina coś również o ”dodatkowych możliwościach”, ale na dzień dzisiejszy owiane jest to tajemnicą.

Model wspierania dodatkami DLC gry składa się z czterech sezonów. Już w pierwszym roku obecności gry na rynku, do graczy trafią aż cztery nowe mapy dostępne w trybie Terrorist Hunt oraz w grach sieciowych. Ponadto autorzy gry przygotowali dla graczy dodatkowe postaci oraz uzbrojenie, które będzie mogli odblokować za wirtualną walutę (Renown zbierany podczas gry). Oczywiście dodatki DLC będzie można zakupić za tak zwane R6 Credits, które to z kolei wykupicie za prawdziwe pieniądze.

Naturalnym jest, iż w grze pojawią się mikropłatności, ale będą one dotyczyły tylko i wyłącznie mniej istotnych elementów na polu bitwy. Mowa tutaj o ekskluzywnych skórkach na broń oraz samym uzbrojeniu. Firma Ubisoft zapewnia, że mikropłatności nie zaburzą balansu gry.

Rainbow Six: Siege zadebiutuje już 1 grudnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/sidże.jpg”]

[interaction id=”55eeb2efcfb503701d11ba51″]

Written By
More from Patryk

Sprawdź jak wygląda praca w firmie Techland nad tworzeniem wspaniałych gier

Jak wygląda praca w studiu Techland? Twórcy gry Dying Light przygotowali bardzo...
Read More