Ragnarok Odyssey Ace trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita w kwietniu

Ragnarok Odyssey Ace trafi pierwszego kwietnia do sprzedaży. Taką informację ogłosił wydawca, firma XSEED, która zapowiedziała, że w to japońskie RPG zagramy na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

ps

 

Ragnarok Odyssey Ace to trójwymiarowe RPG akcji, którego fabuła umiejscowiona jest w uniwersum popularnej gry MMO Ragnarok Online. Wydawca w postaci firmy XSEED poinformował właśnie, że gra trafi do sprzedaży już pierwszego kwietnia tego roku na platformy PlayStation 3 i PlayStation Vita. Tytuł stworzono w głównej mierze z myślą o zabawie z innymi graczami. Właściciele PlayStation Vita powinni być ukontentowani, ponieważ gra w akcji wygląda bardzo interesująco. Na oficjalnym kanale PlayStation opublikowano oficjalny zwiastun – rzućcie okiem.

Ragnarok Odyssey Ace trafi na obie platformy Sony w podobnej cenie – tylko 39.99 dolarów. Oczywiście grę można transportować z domorosłej platformy na handhelda dzięki opcji Cross-buy. Odświeżona wersja zostanie wzbogacona o dodatkowe CD z muzyką z gry. Na krążku znajdzie się dwadzieścia pięć nowych utworów autorstwa Nobuo Uematsu, autora soundtracków do takich gier jak Final Fantasy. Album nosi nazwę ”Roar of the Black Dragon”.

Co ciekawe, gracze mogą transportować ich aktualne postaci z oryginalnego Ragnarok Odyssey do nowszej wersji. Jeżeli ktoś z was pobierał płatne rozszerzenia do oryginału, wystarczy je pobrać ponownie, zaktualizowane do wersji Ace. Również osiągnięcia ze starszej wersji zostaną przeniesione do nowej gry, wiele z nowych wyzwań zostanie dodanych do rozgrywki. Do nowej zawartości warto dopisać świetną, mroczną lokację. Tower of Yggdrasil to stu piętrowe lochy, w których gracze znajdą wiele ciekawego ekwipunku, broni, złota i skarbów. Zapowiada się nieźle, zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Gry Free to Play #1

Na rynku Free to Play w ostatnim okresie dzieje się sporo ciekawych...
Read More