Quantum Break wygląda fenomenalnie w akcji

Quantum Break otrzymało kolejny materiał wideo z elementami rozgrywki. Tytuł prezentuje się wyśmienicie na Xbox One, premiera w przyszłym roku.

Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.
Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.

Microsoft razem ze studiem Remedy, odpowiedzialnym głównie za markę Max Payne, przygotowują grę Quantum Break. Tytuł w przyszłym roku pojawi się tylko na konsoli Xbox One. Czy jego sprzedaż napędzi sprzedaż konsoli?

Filmików z Quantum Break widzieliśmy niewiele, ale teraz serwis IGN opublikował kolejny materiał przedstawiający rozgrywkę, który jak najbardziej może się podobać. Głównie za sprawą oprawy wizualnej, którą wypracowano w najnowszej grze studia Remedy. Grafika stoi na wysokim poziomie, animacja jest płynna a środowisko szczegółowe.

Rozgrywka w Quantum Break bardzo przypomina markę Max Payne, ale nie się co dziwić, skoro za grę odpowiedzialny jest ten sam producent. Jedną z największych atrakcji ma być kontrolowanie upływu czasu, jego zwalnianie oraz wartka akcja. Nadal czekamy na konkretną datę premiery gry. Dostępność tylko na Xbox One.

Written By
More from Patryk

The Sims 4 – zwiastun premierowy koncentruje się na różnych osobistościach

Autorzy The Sims 4, firma Electronic Arts, opublikowali w sieci zwiastun premierowy...
Read More