Quan Chi bohaterem nowego zwiastuna Mortal Kombat X

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Mortal Kombat X. Głównym bohaterem materiału jest czarownik Quan Chi.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Kierownictwo studia NetherRealm opublikowało w sieci najnowszy zwiastun promocyjny gry Mortal Kombat X. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, autorzy prezentują kolejne grywalne postaci, które pojawią się w najnowszej odsłonie popularnego cyklu bijatyk. Głównym bohaterem materiału poniżej jest Quan Chi, czarownik który jest z nami od roku 1997, kiedy to debiutował w Mortal Kombat 4.

Bohater będzie opisany trzema stylami rozgrywki, podobnie zresztą jak wszyscy inni dostępni zawodnicy w Mortal Kombat X. Jego stylami będą Summoner, Warlock oraz Sorcerer.

Liczne materiały, które twórcy udostępnili zarówno podczas targów E3, jak i Gamescom, pokazują, że fani bijatyk i serii Mortal Kombat  mogą spodziewać się wysokiej jakości gry. Twórcy zaznaczają, że w najnowszej odsłonie cyklu pojawi się wiele nowości, które na pewno spodobają się graczom. Ponadto NetherRealmStudios wprowadzi doMortal Kombat X nowych wojowników, którzy nie byli dotąd znani graczom. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tak jak zapowiadają już w kwietniu będziemy mogli rozpocząć wielki turniej.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One.

Written By
More from Patryk

Games with Gold – od dziś możecie pobierać gry Crysis 3 oraz Tomb Raider

Już możecie pobierać darmowe gry w ramach oferty Games with Gold. Microsoft...
Read More