Quan Chi bohaterem nowego zwiastuna Mortal Kombat X

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Mortal Kombat X. Głównym bohaterem materiału jest czarownik Quan Chi.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Kierownictwo studia NetherRealm opublikowało w sieci najnowszy zwiastun promocyjny gry Mortal Kombat X. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, autorzy prezentują kolejne grywalne postaci, które pojawią się w najnowszej odsłonie popularnego cyklu bijatyk. Głównym bohaterem materiału poniżej jest Quan Chi, czarownik który jest z nami od roku 1997, kiedy to debiutował w Mortal Kombat 4.

Bohater będzie opisany trzema stylami rozgrywki, podobnie zresztą jak wszyscy inni dostępni zawodnicy w Mortal Kombat X. Jego stylami będą Summoner, Warlock oraz Sorcerer.

Liczne materiały, które twórcy udostępnili zarówno podczas targów E3, jak i Gamescom, pokazują, że fani bijatyk i serii Mortal Kombat  mogą spodziewać się wysokiej jakości gry. Twórcy zaznaczają, że w najnowszej odsłonie cyklu pojawi się wiele nowości, które na pewno spodobają się graczom. Ponadto NetherRealmStudios wprowadzi doMortal Kombat X nowych wojowników, którzy nie byli dotąd znani graczom. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tak jak zapowiadają już w kwietniu będziemy mogli rozpocząć wielki turniej.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One.

Written By
More from Patryk

Nie liczcie na Mass Effect HD Trilogy, BioWare koncentruje się tylko nad Mass Effect Andromeda

Firma BioWare nie ma absolutnie nic do powiedzenia na temat domniemanej kolekcji...
Read More