Quakecon 2015 źródłem nowych screenów z gry Doom

Na imprezie Quakecon 2015 pojawiła się gra Doom na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Tytuł pokazano dziś na nowej galerii screenów.

Na targach E3 2015 mogliście zobaczyć nowe materiały z gry Doom, którą id Software przygotowuje od dłuższego czasu z myślą o konsolach stacjonarnych oraz PC. Produkcja wygląda wyśmienicie, szczególnie na poniższych screenach.

Ponadto zagraniczni dziennikarze odwiedzający imprezę Quakecon 2015 mieli już okazję sprawdzić grę Doom w akcji. Głównie mowa tutaj o trybie wieloosobowym, który również będzie dostępny w najnowszej odsłonie tej kultowej serii. Z relacji dziennikarzy wynika, że multiplayer w Doom jest pozytywny i przywraca wiarę w klasyczne schematy rozgrywki używane w dzisiejszych grach.

Ponoć gameplay z gry Doom jest niezwykle szybki i dynamiczny. Tytuł nie pozwoli na zbyt beztroskie eksplorowanie map, a raczej wymagać będzie niesamowitego refleksu, skupienia i wykorzystywania umiejętności bojowych. Ponadto nie ma tutaj klasycznej regeneracji zdrowia oraz beztroskiego chowania się za osłonami.

Gra w ogólnym rozrachunku trzyma wysoki poziom wykonania, co możecie zaobserwować na poniższych screenach. Widać iż id Tech najnowszej generacji radzi sobie znakomicie, teraz tylko czekać na kolejny gameplay z gry.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/new-screenshots-of-doom.html]

Written By
More from Patryk

Hyrule Warriors – twórcy prezentują fragmenty rozgrywki czarodziejką

Firma Nintendo opublikowała nowe materiały z gry Hyrule Warriors. Tym razem możemy...
Read More