Pustynne klimaty na nowych obrazkach z Dragon Age: Inkwizycja

BioWare pracuje nad grą Dragon Age: Inkwizycja, która trafi na konsole nowej generacji. Tytuł jest przedstawicielem gatunku RPG i jeszcze w tym roku trafi do oficjalnej sprzedaży.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Chyba wszyscy czekamy na Dragon Age: Inkwizycja, która pojawi się na rynku w październiku tego roku. W sieci zamieszono bardzo ciekawą galerię screenów, która prezentuje jedną z pustynnych lokacji w grze. Jest to ogromny teren, gdzie natkniemy się również na pomniejsze wioski oraz starodawne świątynie. Pustynia nie będzie przyjaznym miejscem dla naszych podopiecznych, będzie tam rozmieszonych wiele obozów wroga, oraz pradawnych zamczysk. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że nie jest to tradycyjny, zasypany piaskiem teren, ale również kanion.

Wcześniej wspominałem o edycji kolekcjonerskiej, która również warto się zainteresować. Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie. Podczas rozgrywki występuje cykl dnia i nocy oraz zmieniająca się pogoda. Liczymy na więcej informacji na temat tej gry podczas targów E3. Pamiętajcie że gra trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Xbox One już 7 października tego roku.

[dzięki – AGB]
Written By
More from Patryk

Projekt Konsola na Twitch.tv! Dziś pierwsza transmisja na żywo – zapraszamy

Kto się nie rozwija, ten się cofa, zatem po dłuższym namyśle Projekt...
Read More