Przypadkowo zapowiedziano grę Tony Hawk 5?

Od dłuższego czasu spekuluje się na temat kolejnej odsłony serii Tony Hawk’s Pro Skater. Tym razem została ona przypadkowo zapowiedziana przez pewnego kucharza.

Długo czekaliśmy na powrót ''deski'' w starym, dobrym stylu. Chyba się doczekaliśmy!
Długo czekaliśmy na powrót ”deski” w starym, dobrym stylu. Chyba się doczekaliśmy!

Tony Hawk to kultowy sportowiec, ale również pomysłodawca gier zręcznościowych. Od dłuższego czasu mówi się o premierze nowej odsłony klasycznej serii Tony Hawk’s Pro Skater jeszcze w tym roku. Sam Tony Hawk kilkukrotnie wypowiadał się na temat gry. Teraz wiemy o wiele więcej, głównie dzięki pewnemu kucharzowi.

W Stanach Zjednoczonych zorganizowano imprezę, na której zaprezentowano pewną grę. Miała to być impreza ekskluzywna, gdzie zaprezentowany zostanie nowy produkt. Przygotowano stoliki, catering i świetną oprawę. Jeden z kucharzy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem się imprezy zdecydował się zrobić sobie zdjęcie na tle hali. W taki oto sposób poznaliśmy Tony Hawk 5, które było w momencie robienia zdjęcia wyświetlane na rzutniku za plecami kucharza.

Joey Joukhan szybko podzielił się swoim najnowszym zdjęciem na portalach społecznościowych Instagram oraz Facebook. Natychmiastowo wiadomość o nowej odsłonie tej kultowej serii obiegła branżowy świat.

Ostatnią odsłoną Tony Hawk’s Pro Skater było Tony Hawk’s Pro Skater 4 z roku 2002. Ten tytuł trzymał poziom, ale w późniejszym okresie seria straciła swój urok i jakość. Miejmy nadzieję, że oficjalna zapowiedź kolejnej odsłony odbędzie się już wkrótce.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/caterer-for-tony-hawk-event.html]

tony-hawk-5

Written By
More from Patryk

Dead Island 2 – mnóstwo rozgrywki na nowym materiale od twórców

Dead Island 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji. Ponownie...
Read More