Przyjrzyjmy się bliżej muzyce w Bound by Flame

Bound by Flame to RPG akcji od studia Spiders. Premiera już za kilka dni, bo 9 maja. Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz na Xboxa 360. Tym razem twórcy nie przedstawiają walki, a muzykę w grze.

Twórcy w najnowszym filmiku o swej grze skupiają się na muzyce. Okazuje się, że głównym kompozytorem w Bound by Flame jest Olivier Derivière, który tworzył również muzykę do takich produkcji jak Assassin’s Creed IV oraz Remember Me. Za kwestie śpiewane, pozwólcie że tak to nazwę, odpowiedzialne jest wokalistka Iré Zhekova. Przy okazji opowieści jak muzyka będzie budować nastrój, zostały pokazane różne, niektóre nowe, fragmenty rozgrywki. Cóż muzyka, którą usłyszycie w tym filmie jest naprawdę dobra, a klimat w Bound by Flame dzięki niej będzie jeszcze lepszy.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

12 milionów sprzedanych egzemplarzy Pokémon X i Y

Niesamowite rekordy biją dwie ostatnie odsłony Pokémonów na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Nintendo...
Read More