Przygotujcie się na zatrzęsienie filmików z GRID: Autosport

GRID: Autosport to gra wyścigowa przeznaczona na PlayStation 3 oraz Xboska 360. W sieci zamieszczono mnóstwo filmików prezentujących gameplay.

GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.
GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.

W przyszłym miesiącu na półki sklepowe trafi GRID: Autosport w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery klasy PC. Codemasters od dłuższego czasu publikuje w sieci nowe materiały z tej świetnie zapowiadającej się gry wyścigowej. Nie inaczej jest dzisiaj, kiedy to w sieci pojawiły się cztery, bardzo ciekawy zapiski rozgrywki.

Mowa tutaj o czterech dyscyplinach, które będziemy mogli rozegrać podczas całego sezonu. Na pierwszym filmiku możemy zaobserwować tradycyjny wyścig samochodów turystycznych. Już wcześniej informowałem Was o obecności Touring Cars w projekcie Codemasters. Drugi materiał jest niezwykle interesujący, przedstawia on starcia bolidów klasy F3. Widać że model jazdy ulega znaczącym zmianom, co więcej, wyścig jest dynamiczny oraz szybszy, co wpłynie na możliwość popełnienia większej ilości błędów przez graczy. Wprawne oko zauważy, iż kamera z kokpitu rozmywa nam obraz wskaźników, liczników oraz kierownicy, jak w prawdziwych wyścigach. Na ostatnich dwóch materiałach możecie zaobserwować drifting oraz zawody wytrzymałościowe.

 Premiera GRID Autosport odbędzie się 27 czerwca w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ukaże się w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

Nie liczcie na Mass Effect HD Trilogy, BioWare koncentruje się tylko nad Mass Effect Andromeda

Firma BioWare nie ma absolutnie nic do powiedzenia na temat domniemanej kolekcji...
Read More