Przygotujcie się na Świąteczny Giermasz cdp.pl

Przygotujcie się na Świąteczny Giermasz w wykonaniu cdp.pl. Firma przygotowała dla graczy mnóstwo ciekawych ofert, tak gier, jak i filmów oraz książek.

Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.
Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.

Na graczy czeka kolejna edycja Cyfrowego Giermaszu w cdp.pl to świetna okazja by zaopatrzyć się w gry, e-booki, filmy i audiobooki w niskich cenach. Przygotowano również ofertę specjalną dla wszystkich, którzy zrobią zakupy za co najmniej 39,99 zł – otrzymają oni audiokomiksy w prezencie.

Najbliższe dwa tygodnie to szalona świąteczna promocja na multimedia cyfrowe z oferty cdp.pl. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ w Świątecznym Cyfrowym Giermaszu znajdą się dziesiątki gier, e-booków, filmów oraz audiobooków w cenach niższych nawet o 80%.

Oczywiście nas najbardziej interesuje oferta dla graczy, która to będzie zmieniać się co kilka dni, więc warto obserwować promocję by nic nie przegapić.

A co Giermasz oferuje na początek?

Między innymi serie DiRT i F1 od 9,99 zł, Farming Simulator 2013 za 13,99, Darksiders i Red Faction do -75%, czy przygodówki Daedalic z Deponią na czele w cenach od 7,99 zł.

Pełną ofertę Świątecznego Cyfrowego Giermaszu znajdziecie na oficjalnej stronie. Promocja trwa do 28 listopada.

[dzięki – informacja prasowa]

giermasz

Written By
More from Patryk

Nowe gry w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One

Microsoft dziś podał listę gier, które wprowadzi na Xbox One w ramach...
Read More