Przygotujcie się na premierę WWE 2K16, okładki powinny się spodobać

Lokalna firma Cenega zostanie oficjalnym dystrybutorem gry WWE 2K16. Tytuł zadebiutuje jesienią tego roku, ale już dziś wiemy, jakiej okładki szukać na półkach sklepowych.

Premiera tej gry odbędzie się 30 października 2015 roku. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Jako najnowsza część flagowej serii gier poświęconych wrestlingowi, rzeczone WWE 2K16 dostarczy pełną mocy i uderzenia akcję. Oczywiście zawierając przy tym lubiane przez fanów cechy z poprzednich odsłon oraz nowe supergwiazdy, diwy i legendy WWE, ulepszenia w rozgrywce, aktualizacje nieco więcej.

Gwiazdą tegorocznej okładki gry WWE będzie Stone Cold Steve Austin, który w następujący sposób wypowiada się na ten temat:

Miałem zaszczyt współpracować z 2K przy wspieraniu marki WWE 2K, a teraz jestem zaszczycony faktem, że wystąpię jako supergwiazda na okładce WWE 2K16. Nie chcę niczego ujmować poprzednim supergwiazdom, które zasłużyły na dotychczasowe pojawienie się na pudełku, jak choćby Dwaynowi ‘The Rock’ Johnsonowi albo Johnowi Cena, ale w końcu nadeszła pora, by dać tej serii porządnego kopa z niżej podpisanym na okładce!”

Steve Austin jest uważany za jedną z najpopularniejszych supergwiazd WWE jaka kiedykolwiek wkroczyła na ring WWE. Zdobył 21 tytułów mistrzowskich w ciągu całej swojej kariery i został umieszczony w Hali Sław WWE w 2009 roku.
[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55b2668ec902770806c7f57e”]

Written By
More from Patryk

Video – czym jest Assassin’s Creed: Syndicate i dlaczego podobał mi się gameplay z gamescom 2015?

Targi gamescom 2015 to bardzo dobre miejsce na prezentowanie materiałów z gier...
Read More