Przygotujcie się na pierwsze minuty z grą Rise of the Tomb Raider

Autorzy gry Rise of the Tomb Raider mogą już odpoczywać i przygotowywać się do pierwszych recenzji. Tytuł jest skończony i gotowy do swojej listopadowej premiery. Jak wyglądają pierwsze minuty rozgrywki?

Przede wszystkim imponująco, takie wyrażenie pcha mi się na usta, gdy oglądam poniższy materiał wideo autorstwa redakcji IGN. Tytuł został ograny przez nich, w zasadzie to sam początkowy etap gry, a gameplay zamieszczony w sieci. Fajnie to wszystko wygląda, tak od strony oprawy graficznej, jak również samej rozgrywki, która jest bardzo emocjonująca.

Oczywiście nie powinniście się o jakiekolwiek spojlery. To sam początek Rise of the Tomb Raider, który w zasadzie widzieliśmy już wcześniej na krótszych materiałach wideo i filmikach. Dziś możecie obejrzeć aż 27 minut czystej rozgrywki przeplatanej scenkami przerywnikowymi gry. Gameplay to typowe ”więcej, szybciej i lepie” oraz nawiązywanie do sprawdzonych rozwiązań z poprzedniej odsłony serii. Lara Croft co kilka chwil przechodzi dramat, uchodzi z życiem przed niebezpieczeństwem i wykonuje wręcz kaskaderskie akrobacje. Jest na czym oko zawiesić.

Gra Rise of the Tomb Raider będzie dostępna w sprzedaży na Xbox One i Xboksa 360 już od dnia 13 listopada. Na początku przyszłego roku gra pojawi się na komputerach osobistych, a w późniejszym okresie na konsoli PlayStation 4.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=z1ViXbnAHBQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Otworzyliśmy grupę dyskusyjną serwisu ProjektKonsola.pl na Facebooku

Redakcja ProjektKonsola.pl wprowadza pierwszy pomysł roku 2015 w życie. Zdecydowaliśmy się odpalić...
Read More