Przygodówka Face Noir już dostępna w sprzedaży

Sympatycy przygodówek point & click powinni zainteresować się premierą Face Noir, gry która debiutuje na naszym rynku w wersji na komputery osobiste.

Lubicie mroczny klimat początku wieku XX oraz kryminały? Face Noir jest dla Was!
Lubicie mroczny klimat początku wieku XX oraz kryminały? Face Noir jest dla Was!

Firma IQ Publishing poinformowała nas o premierze bardzo ciekawej gry przygodowej na komputery osobiste w postaci Face Noir. Za grę odpowiada włoskie studio Mad Orange, które przygotowało mroczny klimacik oraz wymagające zagadki logiczne dla graczy.

Face Noir to klasyczna gra w stylu point & click, która dostępna jest tylko na komputerach osobistych. Akcja gry dzieje się w latach 30 XX wieku. Fabułą gry jest inspirowana dokonaniami pisarza Raymonda Chandlera, popularnego mistrza kryminałów.

”Face Noir, wzorowana na twórczości Raymonda Chandlera, mistrza kryminałów, przenosi nas w lata 30’ XX wieku, do Stanów Zjednoczonych z okresu Wielkiego Kryzysu. Targany korupcją, bezrobociem i przestępczością Nowy Jork będzie miejscem tajemniczego śledztwa prowadzonego przez Jacka del Nero, w przeszłości policjanta a teraz prywatnego detektywa. Aby nie ujawniać zanadto szczegółów historii zdradzimy tylko, że intryga zaczyna się od śmierci Jacka…” – informacja z notatki prasowej.

CECHY GRY:
  • Wciągająca, tajemnicza fabuła inspirowana twórczością mistrza kryminałów, Raymonda Chandlera!

  • Wszechogarniająca klimat noir – zanurz się w mrocznym Nowym Jorku z lat 30’ XX wieku ogarniętym przestępczością, korupcją i… jazzem!

  • Innowacyjny tryb łączenia faktów – zbieraj informacje, weryfikuj, łącz i poszukuj prawdy…

  • Przepiękna oprawa graficzna – ręcznie rysowane przerywniki filmowe, trójwymiarowe modele ekwipunku, dynamiczne otoczenie

  • Niepowtarzalna ścieżka dźwiękowa – nastrojowy jazz z lat 30’XX wieku!

  • Polska wersja językowa.

W pudełku z grą Face Noir znajdziecie kolorową, drukowaną instrukcję oraz kolekcjonerski plakat a na płycie z grą także klimatyczny soundtrack – 10 niezapomnianych utworów jazzowych z gry! Cena wydania pudełkowego jest bardzo atrakcyjna, zaledwie 49,90 PLN.

Zawartość pudełka z grą Face Noir.
Zawartość pudełka z grą Face Noir.

Written By
More from Patryk

Porównajmy F1 2010 z premierą F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One

Ostatnio najwięcej zamieszania i szumu medialnego narobiła premiera F1 2015 na PlayStation...
Read More