Przetestuj F1 2014 osobiście w Krakowie, Wrocławiu i Łodzi

F1 2014 dostępne jest na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Grę będziecie mogli przetestować osobiście w trzech miastach na terenie naszego kraju.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Cenega to oficjalny dystrybutor F1 2014 w naszym kraju. Pracownicy pokusili się o całkiem interesującą akcję promocyjną, która pozwoli wszystkim zainteresowanym kupnem gry sprawdzić jej pełną wersją w trzech miastach na terenie naszego kraju.

Kraków, Łódź i Wrocław to miejsca, gdzie wydawca gry zorganizuje testy F1 2014. Jeżeli wśród Was znajdują się fani cyfrowej motoryzacji i jesteście zainteresowanie testami gry, to powinniście rzucić okiem na poniższą rozpiskę:

  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (24 do 26 października) w Centrum Handlowym M1 w Krakowie obok sklepu Media Markt.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (24 do 26 października) w Centrum Handlowym Auchan Bielany we Wrocławiu obok sklepu Media Markt.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (7 do 9 listopada) w sklepie Media Markt w Centrum Handlowym Galeria Dominikańska we Wrocławiu.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (7 do 9 listopada) w sklepie Saturn w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.

Każdy z Was, kto stawi się w wyznaczonych miejscach, będzie mógł sprawdzić F1 2014 na konsoli PlayStation 3 wraz ze stanowiskiem firmy Play-Max (kierownica Logitech G27).

Pamiętajcie również, że już na początku przyszłego roku studio Codemasters przygotuje dla graczy edycję na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł otrzyma wszystkie aktualizacje sezonu F1 oraz zupełnie nowy silnik graficzny. Recenzja wersji aktualnej już wkrótce na łamach naszego serwisu.

F1 2014 w wersji na Xboksa 360.
F1 2014 w wersji na Xboksa 360.
Written By
More from Patryk

Jak Star Wars Battlefront radzi sobie na Xbox One?

Mieliśmy już szansę zobaczyć analizę oprawy graficznej oraz stabilności gry Star Wars...
Read More