Przetestuj F1 2014 osobiście w Krakowie, Wrocławiu i Łodzi

F1 2014 dostępne jest na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Grę będziecie mogli przetestować osobiście w trzech miastach na terenie naszego kraju.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Cenega to oficjalny dystrybutor F1 2014 w naszym kraju. Pracownicy pokusili się o całkiem interesującą akcję promocyjną, która pozwoli wszystkim zainteresowanym kupnem gry sprawdzić jej pełną wersją w trzech miastach na terenie naszego kraju.

Kraków, Łódź i Wrocław to miejsca, gdzie wydawca gry zorganizuje testy F1 2014. Jeżeli wśród Was znajdują się fani cyfrowej motoryzacji i jesteście zainteresowanie testami gry, to powinniście rzucić okiem na poniższą rozpiskę:

  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (24 do 26 października) w Centrum Handlowym M1 w Krakowie obok sklepu Media Markt.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (24 do 26 października) w Centrum Handlowym Auchan Bielany we Wrocławiu obok sklepu Media Markt.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (7 do 9 listopada) w sklepie Media Markt w Centrum Handlowym Galeria Dominikańska we Wrocławiu.
  • Od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę (7 do 9 listopada) w sklepie Saturn w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.

Każdy z Was, kto stawi się w wyznaczonych miejscach, będzie mógł sprawdzić F1 2014 na konsoli PlayStation 3 wraz ze stanowiskiem firmy Play-Max (kierownica Logitech G27).

Pamiętajcie również, że już na początku przyszłego roku studio Codemasters przygotuje dla graczy edycję na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł otrzyma wszystkie aktualizacje sezonu F1 oraz zupełnie nowy silnik graficzny. Recenzja wersji aktualnej już wkrótce na łamach naszego serwisu.

F1 2014 w wersji na Xboksa 360.
F1 2014 w wersji na Xboksa 360.
Written By
More from Patryk

Dying Light Aleja Koszmarów – powieść autorstwa Raymonda Bensona pojawi się w sprzedaży

Techland Wydawnictwo przygotowało dla graczy nie tylko grę Dying Light, ale również...
Read More