Przesunięcie premiery Men of War: Oddział Szturmowy 2

Firma Cenega pragnie poinformować wszystkich fanów gier strategicznych o przesunięciu gry Men of War: Oddział Szturmowy 2. Jak zwykle w takich przypadkach, twórcy chcą dorzucić kilka poprawek. Gra dostępna tylko na rynku PC.

20140116104246

Cenega przekazuje niezbyt ciekawe informacje dla fanów gier strategicznych. Mowa tutaj o grze Men of War: Oddział Szturmowy 2, która miała trafić na rynek komputerów osobistych. Niestety, premiera świetnie zapowiadającej się, lubianej przez społeczność graczy strategii zostanie przesunięta. Powodem opóźnienia premiery jest chęć podniesienia jakości gry. Nowa data premiery zostanie ogłoszona wkrótce. Wczesny dostęp do gry za pomocą beta testów otrzyma kolejną aktualizację w najbliższy czwartek, 20 marca. Aktualizacja zawiera radzieckie jednostki i misje dla jednego gracza.

Oddział Szturmowy to kontynuacja znanej i lubianej w kręgach graczy serii. Tym bardziej szkoda, że produkcja nie trafi w nasze ręce w zapowiadanym terminie. Marka znana jest m.in. z unikalnego systemu „kontroli bezpośredniej”, który pozwala graczom na manewrowanie swoimi jednostkami poprzez używanie klawiszy kierunkowych. Możliwe jest przejęcie np. kontroli nad czołgiem, przebijanie się przez osłony lub przeszkody, miażdżenie żołnierzy i ostrzeliwanie pozycji nieprzyjaciela albo kontroli nad poszczególnymi żołnierzami w trakcie walki. Więcej informacji na temat gry znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

Cechy gry:

  • Nowe tryby potyczek dla jednego gracza
  • Wsparcie dla ośmioosobowego trybu kooperacji i tryb 8v8 w walce multiplayer
  • Nowe mapy trybu multiplayer
  • 5 frakcji i różnorodne pola bitew w Europie, Europie Wschodniej, Północnej Afryce oraz na Pacyfiku
  • Poprawiony mechanizm rozgrywki, grafika oraz dźwięk
  • Nowe funkcjonalności w ramach usługi Steam takie jak Steam Cloud, Workshop oraz match-making

Written By
More from Patryk

Classical Review – Dino Crisis

Dino Crisis to gra firmy Capcom, która została wydana tylko na PlayStation....
Read More