Przepiękne lokacje na nowych screenach z Dragon Age III: Inkwizycja

Dragon Age III: Inkwizycja to klasyczne RPG, które zabierze nas do krainy Thedas. W sieci pojawiło się kilka nowych ujęć lokacji, które przemierzymy w tej grze.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Kontynent Thedas to bardzo piękne miejsce,  o czym wiemy już od dawna, ale tym razem zostanie on zaprezentowany graczom w oparciu o technologię Frostbite 3.0. Mowa tutaj o bardzo przemyślanym oraz mocnym silniku graficznym, który będzie wspierał również Dragon Age III: Inkwizycja. Napisałem również, ponieważ wcześniej w oparciu o ten silnik został zaprojektowany Battlefield 4. Dziś w sieci pojawiły się nowe screeny z Inkwizycji, które starają się nam naświetlić wnętrza wielkich pałaców oraz ogród. Jest to z pewnością kolejna lokacja, którą przemierzymy w tej grze.

Dragon Age III: Inkwizycja trafi do sprzedaży już 9 października w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Chyba wszyscy fani gier z gatunku RPG z utęsknieniem wyczekują tej daty, my również!

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima dołączy niebawem do ekipy Sony?

Hideo Kojima ostatnio stracił pracę i finalnie pożegnał się z fanami Metal...
Read More