Przepiękne lokacje na nowych screenach z Dragon Age III: Inkwizycja

Dragon Age III: Inkwizycja to klasyczne RPG, które zabierze nas do krainy Thedas. W sieci pojawiło się kilka nowych ujęć lokacji, które przemierzymy w tej grze.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Kontynent Thedas to bardzo piękne miejsce,  o czym wiemy już od dawna, ale tym razem zostanie on zaprezentowany graczom w oparciu o technologię Frostbite 3.0. Mowa tutaj o bardzo przemyślanym oraz mocnym silniku graficznym, który będzie wspierał również Dragon Age III: Inkwizycja. Napisałem również, ponieważ wcześniej w oparciu o ten silnik został zaprojektowany Battlefield 4. Dziś w sieci pojawiły się nowe screeny z Inkwizycji, które starają się nam naświetlić wnętrza wielkich pałaców oraz ogród. Jest to z pewnością kolejna lokacja, którą przemierzymy w tej grze.

Dragon Age III: Inkwizycja trafi do sprzedaży już 9 października w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Chyba wszyscy fani gier z gatunku RPG z utęsknieniem wyczekują tej daty, my również!

Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More