Przepiękna animacja otwierająca grę Halo 5: Guardians na Xbox One

Halo 5: Guardians to prawdopodobnie najgorętszy exclusive na konsolę Xbox One w tym roku. Tytuł otrzymał właśnie świetną animację, którą możecie zobaczyć w wysokiej rozdzielczości na YouTube.

Gra Halo 5: Guardians ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach. To dobry znak, bowiem gracze mogą zobaczyć nowe fragmenty i ostatecznie przekonać się do tej gry na Xbox One. Kultowa seria powraca w wielkim stylu na nową konsolę Microsoftu, ale żeby to podkreślić, producenci gry zdecydowali się udostępnić na YouTube przepiękną animację wprowadzającą nas w ten niesamowity klimat.

Dziś twórcy zdecydowali się opublikować filmik wprowadzający graczy w charakterystyczne uniwersum wykreowane na przestrzeni lat. Animacja została przygotowana w sposób niezwykle dokładny i godny pochwały. Halo 5: Guardians z takim intrem nie musi się martwić o zainteresowanie oraz opinie dotyczące oprawy graficznej – to absolutny top.

Halo 5: Guardians zadebiutuje na konsoli Xbox One już pod koniec października. Oczywiście tytuł będzie niezwykle rozbudowany i pozwoli na zabawę w trybie multiplayer (również rozbudowany tryb kooperacji). Warto również wspomnieć, że na Xbox One jest również kolekcja Halo: The Master Chief Collection, która może być dla graczy dobrym przetarciem przed kampanią z piątej odsłony serii.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=QyqTZQGzfkI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [interaction id=”55e5723547016b292e419a56″]
Written By
More from Patryk

Battlefield 4 nocą wygląda wyśmienicie – sprawdź gameplay po zachodzie słońca

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący modyfikacji zmieniających porę dnia w...
Read More